Úspora energie – jak na to?

Rubrika: Úspory energie

Pomůžeme Vás s pár triky jak s blížící se zimou uspořit energii.

Chcete více informací nebo kalkulaci?
Napište nám!

Chystáte se uspořit energii, ale nevíte jak na to? My Vám rádi poradíme!
Snížit spotřebu elektřiny je možné v každém období a tak mnohdy stačí jez pozměnit Vaše spotřebitelské chování. Pokud však toto nestačí, naše firma a specialisti jsou Vám kdykoli k dispozici. Uspořit energii totiž může každý a to v čemkoli.

Nabízíme kvalitní zateplení, úsporné a solární technologie
Při zateplování objektu je důležité brát v potaz tepelně izolační vlastnosti rámů oken a dveří. Jedině s kvalitními výrobky se Vám totiž podaří tepelné ztráty snížit a uspořit energii. A právě nám můžete důvěřovat. Dále nabízíme také kvalitní úsporné technologie, například žárovky, které mají delší životnost, lepší podání barev a zároveň jsou odolné vůči častému zapínaní. Nabídnout můžeme i stejně kvalitní úsporné solární technologie.

Mytí nádobí, wifi, pračka. I na tom lze ušetřit.
Pokud nebudete mýt nádobí pod tekoucí vodou a pračku budete zapínat až po úplném naplnění, ušetříte tak neuvěřitelné množství vody i elektrické energie. Výhodou jsou i speciální úsporné programy, které se rozhodně vyplatí používat. Vypínáním wifi, infračerveného portu, bluetooth, externích reproduktorů PC, tiskárny, kopírky a další výpočetní techniky, kterou právě nepoužíváte, ušetříte také nějakou tu elektrickou energii a uspořit energii.

Až 30% elektrické energie lze ušetřit odmrazením mrazničky
Pakliže začnete odmrazovat mrazničku, snížíte spotřebu elektřiny až o 30%. Jak to? Silná vrstva ledu, což je v tomto případě již 5 mm má totiž za následek to, že mraznička musí přijímat více elektrické energie, aby mrazila i přes tuto vrstvu ledu a to právě až o 30%. Pokud však máte mrazničku s beznámrazovou technologií, máte vyhráno – spoříte energii.

Jestliže se budete řídit alespoň těmito radami, dokážete snížit spotřebu elektřiny, uspořit energii i Vy.

Mohlo by Vás zajímat

Komentáře

Přidat komentář
Vaše jméno:
Text komentáře:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?