Kariéra

Chcete více informací nebo kalkulaci?
Napište nám!

Máte moderní myšlení ? Přemýšlíte nad úsporami energie ? Hledáte perspektivu růstu a dobré podmínky k práci ?

Pojďte pro nás pracovat.

V současné době hledáme pro naše studia vhodné kandidáty na tyto pozice:

Obchodní zástupce pro moravu

Náplň pracovní pozice:

Kontakt se zákazníky v přiděleném regionu, typování nových dodavatelů, správa kontaktů

Hlavní zodpovědnosti a dovednosti:

* Samostatně připravuje plán práce a kontaktuje zákazníky
* Navrhuje, připravuje a zpracovává nabídky, poptávky, ceníky pro zákazníky.
* Zodpovídá za podobu firmy v regionu
* Sleduje z dostupných zdrojů aktuálního dění ve svém oboru v ČR a ve světě.
* Účastní se na propagaci firmy a jejích akcí.

Požadujeme:

* * VŠ, SŠ vzdělání
* Kreativní přístup
* Flexibilitu
* Skvělé komunikační schopnosti
* Praxi v oboru ( není podmínkou)
* Schopnost týmové práce
* Řidičský průkaz B

Nabízíme:

* Práci na ŽL
* Samostatnou práci v mladém kolektivu
* Příjemné a zajímavé pracovní prostředí
* Mzdové ohodnocení odpovídající výkonu

Kontakt:

Přihlášky k výběrovému řízení s fotografií, motivačním dopisem vč. strukturovaného životopisu v českém jazyce zasílejte e-mailem na stavby@3energy.cz

Technik pro tepelná čerpadla a návrhy tepelných systémů

Zpracovává podklady obchodních zástupců. Výpočty pro topení a chlazení.

* vyhledávání nových technologií a sledování novinek v oboru
* příprava a zpracování nabídek
* navazování spolupráce v oblasti tepelné techniky
* komunikace se smluvními partnery
* práce dle potřeb obchodního oddělení

Požadujeme:

* Skvělé komunikační schopnosti prodejní nebo obchodní praxi (není podmínkou)
* schopnost týmové práce
* Práce na PC

Nabízíme:

* Práci na ŽL, později možno HPP

Kontakt:

Zpětné odkazy:

bydleni-a-reality Katalog odkazů aaa-katalog.cz katalog odkazů Evropský katalogExploze katalog JirPa - katalog odkazůKomplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránekKatalog PR články zdarma Krátce.info - PR články Saspark.eu - katalog 3energy.cz s.r.o. ekologické dřevostavby na Tulkov seo katalog Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek Ukažto - Lidé najdou právě Vás! Dostaňte se na vrchol!!! katalog stránek Začátek.cz

Dřevostavby pro bydlení - vše o dřevostavbách