Fotovoltaické systémy German Solar

Sortiment výrobků a spektrum služeb German Solar AG, zahrnuje kompletní řešení od malých fotovoltaických zařízení domácností až po generálního dodavatele vznikající solární elektrárny.

Chcete více informací nebo kalkulaci?
Napište nám!


Montážní systém na střechu

german solar Střešní montáž
Modulární střešní montážní systém "GermanClick" se vyznačuje zejména snadnou manipulací. Stavebnicový křížový systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a při montáži 2 nebo 3 modulů umožňuje paralelní nebo sériové zapojení prefabrikovaných dílů. Před montáží není potřeba žádných dalších úprav materiálu, všechny díly a profilové přechody jsou při dodání připraveny k přímé montáži. Pro instalaci je třeba pouze klíč jedné velikosti. V dodávce je obsažen i návod k montáži umožnující perfektně přesné sestavení všech dílů bez použití dalších měřidel. Montáž je možná na rodinných domcích, činžovních domech a průmyslových budovách. K dispozici jsou různé typy ukotvení. * Na montážní systémy je poskytovaná doživotní záruka, t.j. na období 20 let

Ploché / rovné střechy
Na speciálním hliníkovém rámu se fotovoltaické moduly namontují a natočí do optimálního úhlu na slunce. Nosný rám se přišroubuje ke střešní konstrukci nebo se zatíží betonovými prvky. Samozřejmě je třeba věnovat zvýšenou pozornost nosnosti a statice střechy. Tento způsob montáže je velmi vhodný u garáží a výrobních hal. U montáže na ploché střechy je výkon nejvyšší, protože moduly jsou velice dobře odvětrané a lze optimálně nastavit dopad slunečního záření. Poznámka: Je bezpodmínečně nutné vyhnout se tomu, aby se moduly navzájem zastiňovaly. Vzhedem k tomu, že je třeba respektovat odstupy mezi jednotlivými řadami, je využití střešní plochy přibližne 30 %.

Mám zájem o více informací ohledně fotovoltaických elektráren